باغ آینه

میخواستیم و میخواهیم که زندگی خوب و با صفایی داشته باشیم ، باغ آینه را فقط با هدفی فرهنگی بنیاد نهادیم. در باغ آینه گرد هم می آییم و به پرسش های بنیادین خود پاسخی راستین جست و جو می کنیم. در کنار استادان برگزیده، در کاخ بی گزند شاهنامه فردوسی که آینه تمدنی بزرگ است راه می یابیم و به قصر هشت بابا گلستان که پر از گل های همیشه بهار است وارد می شویم. از خانه تو در توی مولانا عبور می کنیم و در جنگل هزارتوی دیوان شمس، نشانه های پروردگار را در شادمانی حقیقی به هفت گنبد نظامی گنجوی دعوت شویم و در خیمه های پر از حکمت خیام، نفسی تازه می کنیم و در نیایشگاه عشق ورزی عاشقان خواجه راز، حافظ شیرازی هوایی تازه کنیم …

باغ آینه یک موسسه ی فرهنگی هنری است که برگزار کننده ی کلاس های فرهنگی ، هنری ، کودک ، روانشناسی می باشد و به عنوان یک موسسه ی فرهنگی و هنری همواره دغدغه ی ارتقاء سطح فرهنگی جامعه را دارد به همین جهت کلاس های مختلفی در راستای برآورده شدن هدف خود برگزار می نماید.

باغ آینه تحت نظارت وزارت ارشاد می باشد و همواره در انتخاب مربیان خود نهایت دقت را به خرج می دهد زیرا اساتید نقش کلیدی در آموزش دارند تمامی اساتید باغ آینه از متد نوین آوزشی استفاده می نمایند که همین امر باعث افزایش یادگیری افراد می شود.

اهداف باغ آینه :

  • استفاده از اساتید خلاق
  • ایجاد بستری مناسب برای آموزش های سنین مختلف
  • استفاده از ابزارهای مناسب برای شکوفایی استعدادهای افراد مختلف

همانطور که در قسمت های قبل متذکر شدیم باغ آینه در چند فیلد متنوع کلاس های به خصوصی برگزار می کند که در این قسمت به معرفی آن می پردازیم.

 

پشتیبانی: مرکز شنا

کارگاه های روانشناسی

کارگاه فرزند پروری

کارگاه شخصیت شناسی

کارگاه استعدادیابی

کارگاه رفتار شناسی

مشاوره کودک

مشاوره نوجوان

کلاس های هنری

مجسمه سازی

خوشنویسی

تئاتر و بازیگری

فیلم نامه نویسی

کارگردانی

کار و آفرینش

کلاس های فرهنگی

حافظ شناسی

داستان نویسی