مزیت های پیوستن به دوره کتابخوانی

مراکز فرهنگی در کرج

در بین مراکز فرهنگی در کرج، باغ آینه توانسته با مجوز رسمی از سوی وزارت ارشاد اسلامی در طی سال های فعالیت خود بهترین خدمات را در زمینه های فرهنگی و هنری در کرج ارائه نماید. مراکز فرهنگی در کرج، کلاس ها و دوره های فرهنگی می تواند در زمینه های کتاب و کتاب خوانی، شاهنامه خوانی، مثنوی خوانی، نقد و بررسی و برگزاری کارگاه ها و جلسات گفتگوی آزاد و بسیاری موارد و عناوین متفاوت دیگر دایر شود که این امر در مجموعه باغ آینه اولین و کاملترین موسسه فرهنگی هنری در کرج به زیبایی رقم خورده است.

باغ آینه یکی از بهترین مراکز فرهنگی در کرج

با توجه به فعالیت های متنوع باغ آینه، همچون برگزاری موفق کلاس های شاهنامه خوانی در کرج، مثنوی خوانی در کرج، دوره کتاب و کتابخوانی در کرج، کلاس نقد و بررسی در کرج و بسیاری کلاس ها و دوره های دیگر توانسته ایم به عنوان یکی از محبوبترین مراکز فرهنگی در کرج در طی سال های فعالیت خود شناخته شویم.

جمعی از دوستان که از ابتدای کار با ما همراه شده اند به عنوان عضو همیشگی خانواده ی باغ آینه پشتوانه ی بزرگی برای تداوم فعالیت های فرهنگی مجموعه ی باغ آینه، کاملترین موسسه فرهنگی هنری در کرج بوده اند.

شاهنامه خوانی در کرج در مجموعه باغ آینه

جلسات شیرین شاهنامه خوانی لحظات شادی را برای شرکت کنندگان در این کلاس ها رقم می زند. در این جلسات با خواندن شاهنامه پی به این امر خواهید برد که هریک از بخش های شاهنامه چه تاریخچه ای داشته و برچه اساسی شکل گرفته اند. در کنار برگزاری جلسات شاهنامه خوانی در کرج، باغ آینه توانسته برگزاری دوره های مثنوی خوانی در کرج را در برنامه ی کاری خود داشته باشد.

با سبک و سیاقی متفاوت با اساتید حرفه ای در ادبیات توانسته ایم کلاس های مثنوی خوانی در کرج  را در دو دوره در کنار دو استاد بزرگ ادبیات برگزار نماییم. هریک از این استادها در کلاس های مثنوی خوانی خود به شیوه ی متفاوتی به تفسیر بیت های مثنوی می پردازند.

بحث آزاد در کرج

علاوه بر این باغ آینه در بین مراکز فرهنگی در کرج به برگزاری دوره های بحث آزاد نیز پرداخته است.

جلساتی متفاوت و در عین حال جذاب که تمام تلاش بر آن بوده که :

  • افراد با شیوه های صحیح مذاکره آشنا شوند
  • براحتی هر آنچه که در ذهن خود دارند را با ما در میان بگذارند
  • نیازهای اساسی خود را بشناسند و آن را درک کنند
  • و در نهایت هر سوالی که به آن می رسند را در این جلسات پرسیده و در رابطه با آن بیاندیشند.

مراکز فرهنگی در کرج

در این جلسات بحث آزاد در کرج، شخص با تفکرات و اندیشه های متفاوت افراد پیرامون خود آشنا شده و در عین حال در این جمع به شناخت بهتری از خود دست پیدا می کنند. فعالیت های متنوع باغ آینه در برگزاری کلاس های هنری در کرج، کلاس های فرهنگی در کرج و دوره های روانشناسی در کرج توانسته ما را بعنوان یکی از کاملترین مراکز فرهنگی در کرج به همشهریان عزیز معرفی نماید.

منبع: بلاگ باغ آینه

نظرتان را بنویسید

سبد خرید