چگونه میتوانم با استاد میرزایی صحبت کنم؟

اگرچه ایشان در صفحات مجازی از جمله اینستاگرام و فیس بوک حضور دارند و ایمیل و وبلاگ قدیمی ایشان نیز هنوز فعال است، اما به دلیل مشغله فراوان صفحات فوق به صورت مداوم چک نمی شوند. به همین دلیل در صورت تماس ضروری میتوانید از طریق راه های تماس با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما در صورت امکان راه ارتباطی مربوطه را ایجاد کنند.

آدرس اینستاگرام www.instagram.com/hashem_mirzaee

آدرس وبلاگ deleanar.persianblog.com

آدرس ایمیل deleanar@gmail.com

آیا دوره ها برای دیگر شهرها و کشورها قابل دسترسی هستند؟

بله، هر انسان فارسی زبانی در هر کجای جهان میتواند در دوره ها شرکت کند.

اگر مطمئن نبودم که محتوای کلاس دقیقا مورد نظر من هست یا نه، چگونه میتوانم مطمئن شوم؟

 •  میتوانید سوالات خود را با خیال راحت از همکاران ما در باغ آینه بپرسید (اطلاعات تماس را در بخش تماس با ما میتوانید ببینید)
 • میتوانید پیامها و کامنت های مختلف در صفحات مجازی باغ آینه را ببینید
 • سالانه ما اتفاقات فرهنگی مرتبطی برگزار می کنیم که هزینه های کمتری دارند و از طریق آنها میتوانید آشنایی کوچک تر اما نزدیک تری از ما پیدا کنید مانند: سمینارهای یک روزه ادبیات کلاسیک و ادبیات معاصر ایران گردهمایی سالانه کتابخوانان و …

آیا می توان از مجموعه دیدن کرد؟

بله . افراد بدون شرکت در کلاسها میتوانند به باغ آینه بیایند و با محیط باغ آینه آشنا شوند. برای آمدن به باغ آینه به صفحه تماس با ما بروید و به ما سر بزنید. اگر از قبل با اهالی باغ آینه زمان آمدن خود را هماهنگ کنید میتوانید بهترین زمانها را برای دیدن باغ آینه انتخاب کنید.

درصورتی که از رفتار معلم یا مشارکت کنندگان یا مسئولان باغ آینه دلخور بودم ، ناراحتیم را به کجا بگویم؟

شما میتوانید از طریق هر کدام از راه های زیر که راحت تر هستید ، حرف دل خود را به ما بگویید:

اگر شرکت کننده دوره ها هستید از طریق فرم نظرسنجی پایان دوره ها نیز میتوانید برای نوشتن حرف دل خود استفاده کنید و پیغام خود را به ما برسانید.

چرا امکان عکاسی و فیلمبرداری و ضبط صداها از موسسه ممنوع اعلام شده است؟

تک تک عناصر باغ آینه توسط تیم باغ آینه طراحی شده اند و درواقع تک تک این اجزا یک اثر هنری یا فرهنگی هستند. هرکدام از اعضای تیم باغ آینه محیطی منحصر به فرد ساخته اند و تلاش کرده اند تا باغ آینه یک راز باقی بماند.پس طبیعتا آنها علاقه مند هستند که این محیط بکر باقی بماند. تمام تلاش باغ آینه نیز بر این بوده است تا به احترام افراد این تیم ، انتشاردهنده موضوعاتی که آنها علاقه مند به پخش آن نیستند ، نباشد. به همین دلیل از تمام افراد شرکت کننده و معلمان نیز خواسته میشود تا به احترام این عزیزان که روزها و ساعتها و ماه ها و سالها برای این طراحی ها وقت گذاشته اند، از هرگونه ضبط صدا و عکس و فیلم خودداری کنند و قطعا سپاسگزار انسانهایی است که به نگهداری حق تالیف اثر ارزش می نهند.

چگونه میتوانم بدانم چه کلاسی برایم بهتر است؟

یک راه بسیار ساده وجود دارد:

نگاه کنید بینید در اعماق وجودتان به دنبال پاسخ چه پرسشی هستید و مشتاق جستجوی چه موضوعی هستید؟

از طریق عناوین کلاسها میتوانید مرتبط ترین موضوع با پرسش خود را بیابید .به عقیده ما این بهترین راه برای یافتن کلاس مورد نیاز شما خواهد بود.

چگونه می توانم محصولات خود را در باغ آینه تبلیغ کنم؟

در باغ آینه تبلیغ پوستر ، تبلیغ به صورت استند و بنر و اجاره فضا …. نوجود ندارد اما دو نوع از تبلیغات وجود دارد:

 • اسپانسرینگ فعالیت های فرهنگی هنری : شما میتوانید اسپانسر یک فعالیت فرهنگی هنری بشوید. در این صورت میتوانید یک نامه با ذکر دقیق نوع فعالیتتان بنویسید و میزان هزینه اسپانسرینگ را ذکر بفرمایید و برای ایمیل باغ آینه ارسال کنید . در زمان برنامه ریزی برای فعالیت فرهنگی مذکور در صورت نیاز و موافقت با نوع فعالیتتان با شما تماس گرفته می شود تا جزییات برنامه در اختیارتان گذاشته شود.
 • تبلیغات محصولات خوراکی خاص : به این صورت که در مراسم های فرهنگی ، شما میتوانید محصولات خود را به صورت مرتب آماده کنید و با نماینده خود به باغ آینه بفرستید تا در مراسم فرهنگی مذکور خوراکی های موردنظر به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار گیرند. این محصول خوراکی میبایست ازنظر کیفیت از قبل مورد تایید باغ آینه قرار گیرد . برای این کار محصولات تست کیفیت می شوند  و در صورت تایید میتوانند در مراسم فرهنگی ارائه شوند. طبیعتا نوع تبلیغ نیز قوانین خاص خود را دارد که به اطلاع شما خواهیم رساند ( از جمله پوشش فرد نماینده/ نوع صحبت ایشان با افراد/ نوع ارائه ایشان و … میبایست از لحاظ فرهنگی تایید شده باشد.

چگونه می توانم جزئی از تیم باغ آینه باشم؟

در صورتیکه علاقه مند هستید میتوانید رزومه خود را به همراه یک ویدئوی عمودی و تمام قد با پوشش مورد علاقه خود در اجرای شغل مورد علاقه تان ، به ایمیل باغ ارسال کنید. در صورت تایید و در زمان نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد .

ویدئوی ارسالی بهتر است درباره این باشد که به نظر شما چرا کاری که دوست دارید انجام دهید، برای ایران و حوزه های فرهنگ و هنر لازم و ضروری است؟ و چرا خود را در آن حوزه منحصر به فرد میدانید؟

اگر درخواست تشکیل کلاسی با موضوع یا استادی متفاوت را داشته باشم، امکان برگزاری آن خواهد بود؟

بله حتما

درخواست خود را از راه های مختلف مندرج در صفحه تماس با ما ، به گوش ما برسانید. درخواست شما بررسی می شود و نتیجه به شما اعلام می گردد.

اگر درخواست برگزاری یکی از کلاسهای شما برای جمعی از مردم شهرمان داشته باشم، امکان برگزاری آن خواهد بود؟

بله حتما

درخواست خود را از راه های مختلف مندرج در صفحه تماس با ما ، به گوش ما برسانید. درخواست شما بررسی می شود و نتیجه به شما اعلام می گردد.

چرا بعضی دوره ها نام های مشابهی دارند؟ آیا این موضوع معنای خاصی دارد؟

هیچ دوره ای عینا تکرار نمی شود. زیرا دوره ها بر اساس افراد شرکت کننده و سوالات و نیازها و همچنین بر اساس فرم مصاحبه پیش از ثبت نام آنها ، طراحی میشود و جلسات کلاس نیز ساختار انعطاف پذیری دارند که بر اساس دغدغه های شرکت کنندگان تغییر می کنند. به همین دلیل اگرچه نام و موضوع مشابهی دارند اما محتوای یکسانی ندارند. و اگر کسی دو دوره مشابه را شرکت کند ، آموزگاران به این دلیل که دوره تکراری نباشد ، تغییراتی در محتوای کلاس برای این فرد خواهند داد .

با توجه به فضای باغ ، آیا میتوانم برای دوستانم غافلگیرانه تولد بگیرم؟

لطفا و خواهشا و حتما قبل از انجام این کار با باغ آینه به صورت تلفنی هماهنگ کنید. ما دوست داریم برای شادی انسانها هر کمکی از دستمان بر می آید ، انجام دهیم و برای اینکهه همگی در آن لحظات شاد باشیم نیازمند آن هستیم که یک هفته تا دو روز قبل با باغ آینه هماهنگ کنید تا تیم باغ آینه با برنامه های ناگهانی دچار مشکل نشوند. همه تیم باغ آینه به صورت روزانه در پشت صحنه مشغول انجام کارهایی هستند که برنامه های پیش بینی نشده ، کارشان را دچار اختلال می کند. سپاسگزار خواهیم بود اگر که با ما هماهنگ کنید. پیشاپیش تولد تمام انسانهای خوب روزگار بر همه ما مبارک.

آیا کلاس حضوری در دوره کرونا برگزار میشود؟

خیر. تا زمانیکه کرونا مهمان ایرانست و مردم عزیز روزهای سختی را پشت سر می گذارند و واکسیناسیون عمومی انجام نشده است، تمامی کلاسها آنلاین هستند . قابل ذکر است که تیم باغ آینه بر روی کیفیت برگزاری دوره ها ، با حساسیت بسیار کار کرده اند تا همچون کیفیت کلاسهای حضوری باشد.

چگونه میتوانم باغ آینه را همراهی و حمایت کنم؟

با معرفی ما به دیگران

با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود در فضاهای مجازی

با هدیه دادن دوره ها به عزیزان خود

چگونه میتوانم دوره ای را برای عزیزانم خریداری کنم و به آنها هدیه بدهم؟

یک پروفایل برایشان بسازید و هدیه را برایشان خریداری کنید.

مبارک است…

می خواهم به باغ آینه سر بزنم ، آیا پروتکل ها در باغ رعایت میشوند؟

بله تمام پروتکل ها در باغ اجرا می شوند و از همه افراد نیز خواسته می شود برای همراهی و همکاری با یکدیگر پروتکل ها را رعایت کنند.

آیا کتاب هایی که در دوره ها معرفی شود ، در باغ وجود دارند؟

بله. به این دلیل که دسترسی به برخی کتابها برای دانشجویان و فرهنگ دوستان دشوار بود ، برای سهولت در این روند تمام کتابها و فیلمهای معرفی شده در دوره ها در باغ آینه وجود دارند و امکان خرید به صورت حضوری و آنلاین برای آنها وجود دارد.

آیا میتوانم به صورت داوطلبانه با باغ همکاری داشته باشم؟

بله حتما. میتوانید با تیم ما تماس بگیرید . اهالی باغ آینه اطلاعات لازم را از شما می گیرند و در مراسم ها یا مواقعی که به نیروی داوطلب نیاز است ، با شما تماس می گیرند و شما را با منشور باغ آینه و فرهنگنامه مدون داخل موسسه آشنا می سازند و سپس شما میتوانید به عنوان نیروی داوطلب در زمان تعیین شده ، همراه باغ آینه باشید.

همچنین کسانیکه علاقه مند به تجربه کارهای فرهنگی هستند ، میتوانند از این امکان استفاده کنند و فضای کارهای فرهنگی را از نزدیک لمس کنند.

برای شرکت در دوره‌ها چه نرم‌افزارهایی باید در دستگاه خود نصب کنم؟

پیش از آغاز هر برنامه و کلاس، تمامی اطلاعات برای شما فرستاده خواهد شد . اسکایپ برنامه ای است که اکثر دوره ها به دلیل جهانی بودن این برنامه، با آن برگزار میشوند. شما میتوانید اسکایپ را بر روی دستگاه مدنظر خود نصب کنید .

همچنین واتسپ باغ آینه نیز جهت پشتیبانی های لازم، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما خواهد گذاشت.

آیا در کلاس های آنلاین به عنوان شرکت کننده حتما باید از وب‌کم استفاده کنم؟

همانطور که در قوانین ثبت نام نیز گفته شده است، تمامی افراد شرکت کننده میبایست در جلسه اول وب کم خود را روشن کنند اما برای دیگر جلسات در استفاده و یا عدم استفاده از وب کم آزاد هستند

اگر در ساعت تعیین شده، نتوانستم در کلاس حضور پیدا کنم چه اتفاقی می‌افتد؟

هیچ اتفاقی!

برای یادگیری کاملتر و با کیفیت بیشتر بهتر آنست که:

 • پانزده دقیقه قبل از کلاس، نرم افزار خود را روشن کنید و کار کردن با آن را امتحان کنید.
 • راس ساعت شروع کلاس، در کلاس حاضر باشید
 • دیگر نرم افزارهای خود را ببندید
 • و دیگر اقداماتی که در فرم قوانین ثبت نام نیز آمده اند.

اما در صورتیکه دیرتر به کلاس وارد شدید، کلاس با آغوش باز منتظر شماست و میتوانید از ادامه کلاس بهره مند شوید.

ظرفیت دوره ها و کارگاه ها چند نفر هست؟

کلاسها برای اهداف و موضوعات مختلفی طراحی میشوند؛ گاه هدف از یک دوره کار کردن عمیق افراد شرکت کننده در آن موضوع را دنبال می کند و ظرفیت کلاس ده نفر و حتی پنج نفر است، گاه هدف از یک دوره انتقال داده هایی بسیار مهم درباب یک موضوع است که تعداد شرکت کنندگان میتواند تا حدی باشد که امکانات و فضا اجازه میدهند؛ سی نفر ، پنجاه نفر و گاه صد نفر و حتی در صورت برگزاری در آمفی تئاتر تعداد بیشتری از عزیزان را نیز پذیرا هستیم. انتخاب دوره بستگی به نیاز شما دارد و برای ما تنها موضوع بسیار مهم، کیفیت دوره ها و اهمیت موضوع کارگاه ها در زندگی انسانها می باشد

ماجرای تخفیف در باغ آینه چیست؟

ما در باغ آینه، کلمه تخفیف را حذف کرده ایم و به جای آن کلمه «هدیه» را داریم. باغ آینه در هر سال به افراد متفاوتی «هدیه» می دهد که در زمان خود اطلاع رسانی و تقدیم افراد می شوند.

شما کلاس کنکور دبیرستان هم دارید؟

بله. البته فقط کلاسهای مختص درس زبان و ادبیات فارسی با آموزگار هاشم میرزایی در این بخش تدریس میشود. در قسمت خانه ادبیات میتوانید تمام دوره های مرتبط را مشاهده کنید.

ما که هستیم و چه می کنیم؟

ما از عاشقان فرهنگ و هنر هستیم و تلاش می کنیم ایده های خوب، کارهای خوب و طرح های خوبی که برای فرهنگ و هنر این مرز و بوم نیاز است، اجرا کنیم به امید آنکه روشنایی و آگاهی مهمان خانه های فارسی دانان جهان شود .

اگر میخواهید بیشتر درباره ما بدانید به اینجا بروید زیرا جزئیات میتوانند اهمیت زیادی داشته باشند.

در صورتیکه پرسش خود را نیافتید،

آن را برای ما یادداشت کنید.

  سبد خرید