کارگاه ها

در کنار همایش های روانشناسی، تعدادی کارگاه روانشناسی نیز با موضوعات مختلف برای ایجاد ارتباط هرچه نزدیکر با روانشناس های با تجربه ی باغ آینه برای حل مشکلات در زمینه های مختلف از جمله مشکلات زوجین، خانواده ها، نکات تربیتی و شخصیت شناسی وبسیاری موارد دیگر برگزار می شود.

کارگاه ها موسسه ی فرهنگی هنری باغ آینه

در واقع تفاوتی که مراجعین بین همایش ها و کارگاه ها متوجه آن خواهند شد، این است که در همایش ها با بسیاری از مسائل و نکاتی آشنا خواهند شد که تا پیش از این به آن توجه نکرده و از آن آگاه نبودند.

اما در کارگاه های روانشناسی افراد با توجه با آگاهی نسبی از مشکلاتی که دارند به دنبال راه حل های برای رفع آن خواهند بود.

کارگاه های روانشناسی برگزار شده زیر نظر مجموعه باغ آینه در برگیرنده اصلی ترین و مهم ترین موضوعات و مشکلات حال حاضر جامعه، خانواده، زوجین، دانش آموزان، مسائل شخصیت پروری و اعتماد به نفس و بسیاری عناوین متفاوت دیگر می باشد.

کارگاه هاتعداد ظرفیت کارگاه ها بسته به نوع موضوع و شرایط در خور آن ممکن است متفاوت باشد و علاوه ی بر آن تعداد جلسات هر کارگاه از حداقل یک روز به بالا ممکن است برگزار شود.

کارگاه های شهرام اسلامی
مجموعه باغ آینه توانسته تا در رابطه با فعالیت های روانشناسی به برگزاری همایش ها و کارگاه های شهرام اسلامی برای اولین بار در کرج بپردازد.

شهرام اسلامی کیست

کسی تاکنون همایش ها و کارگاه هایی را با موضوعاتی مختلف حول محور روانشناسی به شکل بی سابقه ای در ایران برگزار کرده و با استقبال افراد زیادی مواجه شده است.

شهرام اسلامی به شما خواهد گفت که چه دارایی های گران بهایی را دارید و چه زمانی به آن ها بی توجه اید.

در رابطه با والدین، کودکان، نوجوانان و کودکان افرادی که همواره مخاطب اصلی گفتگوها و کارگاه های شهرم اسلامی هستند به موضوعاتی از جمله:

خطا های والیدین تازه کار

ساختار شخصیتی در کودکان

رابطه هوشمند

اعتماد به نفس در کودکان

عشق و خیانت

در آغوش خوشبختی

عادت ها

تنوع طلبی

پرداخته شده است.

 علاقمندان برای شرکت در کارگاه های شهرام اسلامی در کرج، تنها از طریق مجموعه ی باغ آینه می توانند  اقدام نمایند.

همانند همایش ها برای کارگاه ها امکان ثبت نام و یا تهیه ی بلیط وجود دارد.

برای اطلاع از کارگاه های پیش رو با مجموعه تماس بگیرید.

راه های ارتباطی با مجموعه در قسمت ارتباط با ما سایت درج شده است.