کارگاه و همایش شهرام اسلامی

شهرام اسلامی یکی از مشهورترین متخصصان رفتار درمانی و آموزش سبک زندگی در ایران به شمار می رود. از ابتدای فعالیت حرفه ای خود، پیشرفت و توسعه ی بسیاری در روش های مدرن روانکاوی (Psychoanalytical) را موجب شده است. علاوه بر این، اولین معرفی کننده “برنامه افزایش هوش اجتماعی” بوده که به طور قابل ملاحظه ای کودکان را قادر می سازد تا به نحو فعال تری در زندگی اجتماعی خود با دیگران تعامل داشته باشند. مجموعه باغ آینه به عنوان نماینده شهرام اسلامی توانسته از سال 1396 اقدام به برگزاری همایش های شهرام اسلامی در کرج نماید که در طی دوره های مختلف برگزاری این همایش ها، توانسته امکان استفاده از این دوره ها را در سانس های مختلف برای گروه بزرگی از مخاطبینش فراهم آورد.

از خصوصیات همایش های شهرام اسلامی

ایشان پس از سال ها تحقیق و بررسی توانسته است با کاربردی ترین مثال ها از آنچه که در زندگی روزمره بارها با آن مواجه می شویم و بی توجه از کنارشان رد می شویم، بهترین راهنمایی را به والدین، جوانان، نوجوانان، زوجین و تمامی افراد از هر نسل با هر سنی ارائه نماید. در همایش ها و کارگاه های شهرام اسلامی، او توانسته با به تصویر کشیدن جنبه های مختلف زندگی افراد، آنها را با آنچه آشنا نماید که منجر به بهره مندی از زندگی بهتر برایشان باشد.

تفاوتی نمی کند از چه سن و با چه دیدگاهی باشید، شهرام اسلامی آن مثال هایی را خواهد زد و آن راهنمایی هایی را ارائه خواهد کرد که هر فردی باید به آن توجه نماید. شهرام اسلامی به گونه ای با مخاطبین خود سخن می گوید که با کمک ایجاد ارتباط کلامی آنچه را که باید مورد توجه بیننده و شنونده قرار گیرد، به خوبی درک شده و حس کنند.

کارگاه شهرام اسلامی

از خصوصیات همایش های شهرام اسلامی

موضوعات همایش های شهرام اسلامی سعی شده است تا از تمامی جنبه ها به آنچه که در زندگی روزمره افراد جریان دارد نگاه شود. از همایش های شهرام اسلامی به همایش مودالیتی (شخصیت شناسی)، همایش هدف، همایش تربیت فرزندان، همایش طلاق عاطفی، همایش هوش عاطفی (هوش هیجانی) همایش هوش اقتصادی در کودکان، همایش یادگیری و همایش نشاط در زندگی می توان اشاره کرد.

علاوه بر تمام این موارد، بسیاری از همایش های شهرام اسلامی برای خانواده ها، جوانان و نوجوانانی می باشد که دغدغه هایی برای درس خواندن، یادگیری، آینده کاری و بسیاری مسائل دیگر دارند. همچنین از میان همایش هایی که برای زوجین جوانی که به دنبال بچه دار شدن هستند و یا اینکه فرزند کوچکی دارند، می توان به همایش هایی با عنوان: ارتباط برقرار کردن با نوزاد، روند رشد کودک، اشتباهات تربیتی برای کودکان، دوران بارداری، آنچه که والدین در رابطه با تربیت فرزندانشان باید بدانند، شکل گیری شخصیت کودک، پرورش در دوران نوجوانی و بسیاری موضوعات از این دست اشاره کرد.

موضوعات پیرامون عشق و خیانت، جملات ویرانگر در زندگی زناشویی، اعتماد به نفس، فرار از روزمرگی و بسیاری دیگر نیز از عناوینی می باشند که در همایش های شهرام اسلامی مطرح شده است. سعی شده است تا موضوعات همایش های شهرامی اسلامی در برگیرنده تمام آن چیزی باشد که رقم زننده زندگی افراد، موفقیت آن ها و شکل گیری شخصیتشان بوده؛ تا در عین آشنایی افراد با مفاهیم مختلف، به نقش آن ها و نحوه ی تاثیرشان در زندگی خود پی ببرند.

همایش شهرام اسلامی در کرج

برای اولین بار به عنوان تنها نماینده رسمی شهرام اسلامی در کرج و استان البرز، باغ آینه توانسته از سال 1396 همایش های شهرام اسلامی در کرج را برگزار نماید. از موضوعات همایش های کرج شهرام اسلامی می توان به موضوعات مودالیتی، هدف، هوش هیجانی، طلاق عاطفی و بسیاری از همایش های پیش رو اشاره کرد. در هر دوره از همایش های برگزار شده سعی شده در سانس های مختلف مخاطبین از طیف های سنی نوجوانان، جوانان، والدین، والدین کودکان، زوجین و افراد مختلف مخاطب قرار گیرند تا بتوانند به بهترین شکل از این دوره ها استفاده نمایند.

در هر دوره، همایش شهرام اسلامی با استقبال بیش از هزار نفر رو به رو بوده است. برای امکان دسترسی بسیاری از همشهریان عزیز به سخنرانی های شهرام اسلامی، باغ آینه این امکان را فراهم آورده تا علاقمندان یک هفته جلوتر از روز برگزاری همایش، با حضور در موسسه فرهنگی هنری باغ آینه بتوانند بلیط برای سانس های مختلف را خریداری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید …

برخی مفاهیمی که در رابطه با همایش های شهرام اسلامی بهتر است بدانید.

هوش عاطفی (هوش هیجانی)

یکی از مسائل مطرح شده در همایش های شهرام اسلامی توجه به موضوع هوش هیجانی می باشد که امروزه در تست های هوش هیجانی در مدارس و مشاغل یکی از مهم ترین اصل ها در شناخت افراد در سطح دنیا می باشد. در همایش شهرام اسلامی پس از آشنایی با مفهوم هوش عاطفی، در خواهید یافت که چگونه وجود آن می تواند باعث تغییر در زندگی اجتماعی افراد، کار و موفقیت تحصیلی آن ها شود.

در این همایش ها با کمک برخی مثال ها تشخیص خواهید داد که خود، فرزندان و افراد پیرامونتان از چه سطحی از هوش هیجانی برخوردار هستند و اینکه چگونه و از چه راهی می توانید هوش عاطفی را در خود تقویت نمایید. در خصوص دانش آموزان اهمیت توانایی عاطفی (EQ) در کنار هوش (IQ) می توانند رقم زننده بسیاری از موفقیت های آن ها در آینده کاریشان باشد. بنابراین در همایش های شهرام اسلامی در خصوص هوش هیجانی به طور خلاصه با تعریف، اهمیت و نحوه تقویت آن آشنا خواهید شد.

مدالیتی (شخصیت شناسی)

تست شخصیت شناسی، یعنی تشخیص اینکه شخصیت شما دیداری، شنیداری و یا لمسی به حساب می آید. شاید عجیب به نظر برسد، اما این موضوع واقعیتی ثابت شده است که در مورد شخصیت رفتاری افراد وجود دارد. اینکه در کدام دسته از شخصیت شناسی ها قرار دارید با کمک برخی از نشانه ها قابل تشخیص است. به واسطه شناخت شخصیت خود و دیگران می  توانید بهتر نحوه یادگیری خود را درک کنید و علت رفتار بسیاری از افراد پیرامون خود را بشناسید.

یکی از مهم ترین مباحث همایش های شهرام اسلامی مربوط به موضوع و مبحث مدالیتی می باشد که در آن به ویژگی شخصیتی افراد یعنی شنیداری، دیداری و لمسی بودن آنها اشاره نموده است و تفاوت آن ها را با یکدیگر در مثال هایی به طور واضح مطرح کرده و نقش مدالیتی را در برقراری ارتباط والدین با فرزندان، معلمین با دانش آموزان، کارفرما با کارکنان و زوجین با یکدیگر بیان می کند. در بسیاری از خانواده‌ها مشکل ارتباط ناموفق وجود دارد و علت بیشتر آن ها به دليل ناديده گرفتن نوع شخصیت هر یک از اعضای خانواده می باشد. در یک خانواده ممکن است پدر، مادر و فرزندان هریک دارای مدالیتی متفاوتی باشند که به جهت عدم شناخت این مسئله نمی توانند در بسیاری از مسائل یکدیگر را همراهی نمایند.

تربیت و شکل گیری شخصیت کودک

این روزها والدین به دلیل برهه ای از زمان که در تقابل بین تربیت سنتی و مدرن قرار گرفته اند، در تربیت فرزندان خود و شکل گیری شخصیت کودکنشان دچار سردرگمی هایی شده اند. از مهم ترین عواملی که رقم زننده آینده فرد به شمار می رود، بعد شخصیتی می باشد که در کودکی فرد شکل می گیرد. در شکل گیری شخصیت کودکان موارد بسیاری دخیل می باشد که والدین و محیط اطراف بسیار بر آن تاثیر گذار هستند. یکی از همایش های برگزار شده در این زمینه، در رابطه با تربیت و شکل گیری شخصیت کودکان توسط شهرام اسلامی می باشد که مختص والدینی است که می خواهند بهتر کودک خود را بشناسند و در نتیجه با بهترین مفاهیم تربیتی آشنا و از کامل ترین موضوعات مرتبط با شکل گیری شخصیت در کودکان آگاه شوند.

بسیاری از مفاهیم و موضوعات مختلف دیگری پیرامون همایش های شهرامی اسلامی برگزار می شود و این نوید را به شما می دهیم که همایش های شهرام اسلامی برای اولین بار در کرج به نمایندگی باغ آینه برگزار می گردد. همایش های شهرام اسلامی در کرج در سانس های مختلف و حداقل ماهی یکبار با ظرفیت بیش از هزار نفر برای علاقمندان او دایر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان برگزاری همایش های شهرام اسلامی، موضوعات همایش های او، نحوه تهیه بلیط و مکان برگزاری همایش ها با مجموعه تماس بگیرید.

طلاق عاطفی

زندگی در زیر یک سقف اما جدا از یکدیگر، یک تعریف ساده و خلاصه از طلاق عاطفی است که می توان به آن اشاره کرد. ممکن است به تازگی و یا پیش از این بارها این واژه به گوشتان خورده باشد و متوجه باشید که این موضوع در زندگی بسیاری از زوجین از چه اهمیت بالایی برخوردار می باشد، اما برای اینکه بتوانید از طلاق عاطفی با مثال هایی واضح تعریف مشخص تری داشته باشید، توصیه می شود که در همایش های شهرام اسلامی شرکت نمایید.

چه زوجین تازه ازدواج کرده، چه آن هایی که سال ها از زندگیشان گذشته و یا بسیاری از جوانانی که قصد ازدواج دارند می توانند از همایش طلاق عاطفی شهرام اسلامی بهره مند شوند. شهرام اسلامی در همایش های خود راهنمایی هایی را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد برای اینکه چگونه بتوانند در زندگی مشترکشان تشخیص دهند که آیا در قبال شریک زندگیشان دچار طلاق عاطفی شده اند یا خیر، چه مواردی در زندگی زناشویی می تواند باعث طلاق عاطفی شود، از چه طریقی می توان آثار طلاق عاطفی را در زندگی از بین برده و آن را بهبود  بخشید و در نهایت چگونه باید از ایجاد طلاق عاطفی جلوگیری کرد.