ورکشاپ

برای برخی از کارگاه های روانشناسی فعالیت های عملی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است، درنتیجه در پایان دوره و یا در طول برگزاری کارگاه، ورکشاپ هایی برگزار خواهد شد که افراد نتیجه ی کارهای خود را به نمایش عموم خواهند گذاشت. علاوه بر به نمایش گذاشتن آثار خود، بازدید از این ورکشاپ ها برای عموم آزاد می باشد و افراد بسیاری می توانند از آن بهره مند شوند.

مراجعین به مجموعه باغ آینه بدین ترتیب می توانند تا حدودی با روند کار آشنا شوند و در صورت تمایل با ما همکاری و مشارکت نمایند.

ورکشاپ ها در باغ آینه

ورکشاپ ها با توجه اهمیت موضوع و علاقه ی افراد می تواند بازتاب گسترده ای داشته باشد و برای به نمایش گذاشتن آثار افراد از تمامی نقاط ایران برگزار شود. از این رو، با توجه به حجم کار به نمایش درآمده، ورکشاپ ها ممکن است به مدت یک روز،

یک هفته و یا در بعضی موارد تا یک ماه به طول بیانجامد. حتی این امکان فراهم شده تا در ماه های بهار و تابستان ورکشاپ های باغ آینه در فضای باز به نمایش در آمده تا عموم مردم و اعضای آشنا با مجموعه از آن بهره ببرند.

ورکشاپتمامی اطلاعات از خدمات و فعالیت های مجموعه از طریق مشاورین و کارکنان مجموعه ی باغ آینه ، در صورت تماس و مراجعه حضوری، در اختیارتان قرار داده می شود. خدمات ما در مجموعه ی باغ آینه در زمینه های فرهنگی و هنری باعث شده تا به عنوان یکی از کاملترین موسسه های فرهنگی هنری در کرج مشغول به فعالیت باشیم. رضایت مراجعین و استقبال بالا در طی سال های فعالیت باغ آینه باعث رقم خوردن کارنامه ای درخشان برای این مجموعه گردیده است.

برای اطلاع از راه های تماس مجموعه به قسمت ارتباط با ما مجموعه مراجعه نمایید.