همایش ها

همایش ها زیر نظر مجموعه باغ آینه با عناوین مختلف مباحث روانشناسی و مشاوره با کمک شهرام اسلامی برگزار می گردد. به جهت خدمات گسترده ی باغ آینه در زمینه های روانشناسی و مشاوره، در طی سال های فعالیت خود توانسته بهترین همایش ها را در اختیار خانواده ها و مراجعین باغ آینه قرار دهد.

همایش ها
همایش ها باغ آینه
پرورش شخصیت
کودک (ویژه والدین)
نوجوان
جوان
والدین و جوان
موارد دیگر

عناوین ذکر شده در بالا و بسیاری موارد دیگر موضوعاتی هستند که در همایش های برگزار شده زیر نظر مجموعه ی باغ آینه لحاظ  شده اند.

همایش هاتلاش مجموعه ی باغ آینه در دعوت از یکی از بهترین استادید در حوزه ی روانشناسی ” شهرام اسلامی”به بار نشسته و منجر به آن شد تا در دو سال متمادی از سال 1396 تا کنون، همایشهای مختلفی برای علاقه مندان به ایشان و با موضوعات روانشناسی با استقبال بی سابقه ای برای اولین بار در کل استان البرز رقم بخورد.

به امید ادامه ی همکاری شهرام اسلامی، نوید تداوم برگزاری این همایش ها به دنبال کنندگان مجموعه ی باغ آینه خواهیم داد.

در آمار به دست آمده از افراد حضور یافته در همایش، شاهد لیست بلند بالایی از دانش آموزان، زوجین، خانواده ها، والدین و دانشجویان بوده ایم.

روند و برنامه ی برگزاری همایش ها به صورت ماهانه جلسه ای یکبار در تاریخ از قبل مشخص شده و حول یک موضوع خاص بوده، که بدین منظور بلیط هایی برای فروش نیز در نظر گرفته شده است.

برای اطلاع از نحوه ی تهیه ی بلیط با موسسه ی فرهنگی هنری باغ آینه تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از راه های تماس مجموعه به قسمت ارتباط با ما سایت مراجعه نمایید.