نمایشی

خدمات فرهنگی در مجموعه باغ آینه شامل فعالیت های نمایشی از جمله: نمایشنامه نویسی، فیلم نامه نویسی و آموزش فن بیان و بدن می باشد. این حوزه ها زیر نظر اساتید به صورت تخصصی  آموزش داده می شود.

در این کلاس ها دانش آموختگان با شیوه و سبک های هنرمندان مطرح جهان آشنا شده و با بهترین روش ها به پرورش استعداد و توانایی های خود در زمینه های نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی می پردازند.

علاوه بر این، آموزش کامل فن بیان و بدن برای آمادگی کامل و حرفه ای برای اجرای تئاتر نیز در مجموعه ی فعالیت های نمایشی باغ آینه در گنجانده شده است.

کلاس های نمایشی مجموعه باغ آینه

آموزش گام به گام نمایش نامه نویسی با ارائه ی تعریفی ساده از نمایش نامه و تفاوت آن با داستان نویسی، چگونگی انتخاب موضوع برای طرح اولیه نمایش نامه، چگونگی پرورش موضوع و تقویت آن

همگی در کلاس های نمایش نامه نویسی آموزش داده می شوند.

در دوره ی فیلمنامه نویسی با چگونگی رسیدن به ایده ای خاص برای تبدیل نمودن آن به یک اثرهنری آشنا شده و مهارت لازم برای گسترش ایده و تبدیل آن به یک فیلمنامه را کسب خواهید نمود.

هنرهای نمایشی باغ آینهموسسه ی باغ آینه مجموعه ای کامل با فعالیت و خدمات گسترده در حوزه ی فرهنگ و هنر برای اولین بار به صورت کاملا حرفه ای اقدام به برپایی کلاس های نمایشی برای علاقمندان به نمایشنامه نویسی، فیلم نامه  نویسی و آموزش فن بیان و بدن نموده است و خدمات خود را متفاوت از دیگر موسسات و به صورت کاملا حرفه ای برای اولین بار در کرج دایر نموده است.

متقاضیان برای آشنایی با نحوه ی برگزاری کلاس ها، نحوه ی پرداخت شهریه و ثبت نام می توانند با شماره تلفن های مجموعه تماس حاصل نمایند و با حضور در مجموعه با محیط برگزاری کلاس ها و اساتید آشنا شوند.

برای اطلاع از شماره های تماس مجموعه باغ آینه به قسمت ارتباط با ما سایت مراجعه نمایید.