نقد و بررسی

نقد و بررسی، زیبایی های یک طرح و اثر هنری و حتی ضعف های آن را برای اهالی دنبال کننده ی دنیای هنر روشن می کند. همین نقد و بررسی ها هستند که گاهی بسیار کوبنده ظاهر میشوند و گاهی با تمجید و تعریف از یک اثر همراه هستند، اما نتیجه ی هر دو حالت تبدیل یک اثر به یک خلق هنری ماندگار در ذهن مخاطب و یا زنده کردن اثر هنری فراموش شده پس از گذشت سال ها می‌تواند باشد.

جدا از زیبایی یک اثر، آنچه که می تواند آن را چشمگیرتر و ماندگارتر کند آن است که منتقدان مطرح دنیا درباره ی آن نظر داده و نقاط قوت اثر را به خوبی برای علاقمندان به دنیای هنر و حتی مردم عادی معرفی نمایند.

تمامی آثار معروف و حتی آن هایی که به فراموشی سپرده شده اند در دوره های نقد و بررسی باغ آینه مورد بحث و گفتگو قرار داده می شوند.

نقد و بررسی فرهنگیاز تمامی آثار در حوزه های مختلف فیلم ، شعر، کتاب و دیگر اثرهای هنری در کلاس های نقد و بررسی باغ آینه صحبت خواهیم کرد.

در این کلاس ها شما یاد خواهید گرفت که آثار هنری را بهتر بشناسید و آشنایی با خصوصیات مربوط به شاخه های مختلف هنر، به شما کمک می کند آثار هنری را از منظری نگاه کنید که افراد عادی به آن توجه نمی کنند.

با شرکت در دوره های نقد و بررسی در مجموعه ی باغ آینه این امکان را به شما می دهیم تا در هر شاخه ی هنری با سبک ها و آثار مطرح دنیا آشنا شوید و به خوبی با اصول نقد اثر، آشنا شوید.

یکی از شاخه های فرهنگی پر مخاطب همواره دوره های مربوط به نقد و بررسی فیلم و آشنایی با آثار مطرح سینمای جهان  و ایران بوده است که در این راستا مجموعه باغ آینه توانسته دوره نقد فیلم را برای علاقمندان خود برگزار نماید.

برای آگاهی از اطلاعات کامل مربوط به این دوره با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از شماره های تماس مجموعه به قسمت ارتباط با ما سایت مراجعه نمایید.