موسیقی

کلاس های موسیقی مجموعه باغ آینه برای رده های سنی مختلف و برای دوره های گوناگون در نظر گرفته شده است. این دوره ها از خلاقیت موسیقی ویژه ی کودکان تا آموزش انواع ساز سنتی، کلاسیک و مدرن در موسسه ی فرهنگی هنری باغ آینه زیر نظر اساتید مجرب برگزار می گردد. یادگیری انواع ساز از جمله: سازهای زهی، سازهای بادی، سازهای کوبه ای و سازهای الکترونیک در دوره ی موسیقی مجموعه ی باغ آینه تدریس می شود.

آموزش موسیقی در مجموعه باغ آینه

دردوره ی تخصصی برای کودکان، آموزش نت های موسیقی و آموزش ساز بلز برای آشنایی اولیه و ورود به دنیای موسیقی در نظر گرفته شده است.

کودکان با کمک یادگیری بلز با مباحثی از جمله ریتم، نت خوانی، سرایش نت ها و تئوری آن ها آشنا خواهند شد.

یادگیری موسیقی بهتر است از دوران کودکی آغاز شود و استفاده از بلز بهترین راه برای آشنایی با آن در دوران کودکی می باشد.

کلاس های آموزش ساز در دو گروه سازه های ایرانی و غربی برای علاقمندان به یادگیری سازهای سنتی، کلاسیک و مدرن  برای گروه آموزش موسیقی مجموعه باغ آینه در نظر گرفته شده است.

موسیقیآموزش سازهای سنتی انواع  تار، سه تار، سنتور، تنبور، عود، کمانچه، رباب، قانون، نی، سرنا، نی انبان،

تنبک و دف و بسیاری از موارد  دیگر  را شامل می شود که مجموعه ی باغ آینه تمام تلاش خود را برای آموزش انواع مختلف این سازها،

برای دوره های آموزشی خود در نظر گرفته است. برای اطلاع از کلاس های دایر در مجموعه با ما تماس بگیرید.

در کنار آموزش سازهای سنتی ایرانی، آموزش انواع سازهای کلاسیک در دوره های باغ آینه توسط اساتید برتر کرج و ایران تدریس می شود

و علاقمندان به شرکت و نام نویسی در این دوره ها می توانند اطلاعات لازم را با حضور در مجموعه و یا تماس با ما دریافت نمایند.

برای آگاهی از شماره های تماس باغ آینه به قسمت ارتباط با ما سایت مراجعه نمایید.