ejtemaei

هوش اجتماعی

esteghlal

استقلال طلبی

zehn

تکنیک های ذهنی

koftego

سخن وری

khalaghiat

پرورش خلاقیت

kargah

کارگاه والدین

برای رده سنی 6 تا 10 کلاس های کودک مجموعه ی باغ آینه دربرگیرنده ی دوره های متنوعی از جمله تئاتر کودک، نقاشی، خلاقیت و رشد، دقت. سرعت. تمرکز، هوش هیجانی، مجسمه سازی، موسیقی بادی پرکاشن، هوش اقتصادی، هوش فضایی، لیوان چینی، قصه گویی و شاهنامه، گل آرایی، موسیقی، نقاشی و خلاقیت و داستان نویسی می باشد. والدینی که فرزندانشان در رده سنی 6 تا 10 سال قرار دارند می توانند کودکان خود را در این دوره ها ثبت نام نمایند.

کارگاه و کلاس های رده سنی 6 تا 10 سال

کلاس هوش اقتصادی

در این کارگاه کودک، کودکان ارزش واقعی پول را شناخته و درباره اهمیت آن در زندگی کنجکاو خواهند شد.
به ندرت پیش می آید کودکان آگاهی از نحوه پس انداز کردن و کنترل دخل و خرج داشته باشند و این امر می تواند یک ضعف در رابطه با پرورش کودک باشد که والدین حتما باید به آن توجه نمایند.
برخلاف تصور اشتباه بسیاری از والدین، که اعتقاد دارند آشنایی با این مبحث کودکانشان را درگیر مسائلی می کند که کودکیشان را خراب می کند.
پرورش هوش اقتصادی کودک، باعت می شود تا او مفاهیمی مانند شغل، ارزش پول واقعی و پس انداز را یاد گرفته و از شکست در سرمایه گذاری، ولخرجی و مقروض شدن در آینده دورتر شود.

کلاس دقت سرعت تمرکز کودک

در راستای پرورش کودک و ارائه بهترین نکات روانشناسی کودک، کارگاه دقت-سرعت- تمرکز یکی از مهم ترین شاخه های این مرکز می باشد.
هدف از برگزاری کلاس و کارگاه کودک با عنوان دقت_سرعت_تمرکز برای افزایش میزان هماهنگی بین ذهن و بدن کودک می باشد.
در این کارگاه کودک، با انجام بازی و سرگرمی های مخصوص هر سه ویژگی دقت، سرعت و تمرکز همزمان با هم پرورش داده می شود.

کلاس هوش هیجانی کودک

با انجام بازی های مختلف به پرورش هوش هیجانی در کودکان کمک نموده ایم.
در رابطه با پرورش کودک، کلاس هوش هیجانی این امکان را فراهم می آورد تا کودک عواطف و هیجانات خود را توسط حالت و ادا و ژست بدنی بروز دهد.
عواطف، احساسات و هیجانات فرم ها و شکل های گوناگونی دارد که کودک با درک آن ها می تواند به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کرده و شروع به مذاکره و صحبت کردن نمایند.
پرورش هوش هیجانی کودک به او کمک کرده تا توانایی و مهارت‌ها‌یی را به دست بیاورد که به واسطه‌ی آن دیگران را بهتر درک کند، احساسات‌ خود را کنترل کرده و در نهایت منجر به موفقیت او در کارها شود.

کارگاه خلاقیت کودک

در این کارگاه شما را راهنمایی خواهیم کرد که چگونه فرزندتان یک فرد خلاق باشد و تصوراتی که در ذهن خود دارد را بیان نماید.

در کل هدف از کارگاه خلاقیت کودک این است که کودکتان به یک فرد نابغه خلاق تبدیل شود.

به این نکته توجه داشته باشید که توانایی خلاقیت در افراد مختلف متفاوت می باشند و کودکان از سن یک سالگی با کمک اشیا دور و برشان شروع به نشان دادن خلاقیت خود می کنند.

بنابراین ما در کلاس کودک خود ابزار و امکانات لازم برای پرورش خلاقیت در کودکان را مهیا نموده ایم.

کلاس موسیقی بادی پرکاشن

بدن کوبه یا بادی پرکاشن پایه تمام آن چیزی است که کودک را با دنیا اصوات و نت های پیرامون خود آشنا می کند. در این کلاس، ابزاری که عنصر اصلی مورد استفاده بوده و تاثیر فوق العاده ای خواهد داشت همان بدن کودک بوده که با دست زدن و پا کوبیدن برخی مفاهیم مانند ریتم، ضرب و سرعت به شکل غیر مستقیم به کودک آموزش داده می شود.
این کلاس کودک سرشار از حرکات بوده و مولد انرژی در کودکان می باشد.

کلاس مجسمه سازی

آموزش مجسمه سازی به کودکان در مجموعه باغ آینه کمک خواهد کرد تا فعالیت های حرکتی و فیزیکی در کودکانتان تقویت شود.
موادی که در این کلاس ها استفاده می شود هیچ گونه خطری برای کودکان نداشته و موجب می شود مهارت های کار با دست کودک پرورش داده شده و هماهنگی بین مغز و عضلات بیشتر شود.

کلاس آموزش نقاشی به کودکان

دو شاخه متفاوت از آموزش با دو هدف مختلف که در باغ آینه برای کودکان برگزار می شود شامل:
1. آموزش تکنیک های مختلف نقاشی
2. نقاشی و خلاقیت
می باشد.
تکنیک های نقاشی شامل روش های متنوعی از جمله مدادرنگی، مدادشمعی، آبرنگ تا متدهای پیشرفته تر بوده و با توجه به میزان آشنایی کودک با نقاشی از سطوح ابتدایی و پایه شروع شده و تا مراحل حرفه ای تر آن ادامه می یابد.
کلاس های کودکی با عنوان نقاشی و خلاقیت برگزار می شود، همانطور که از نام آن هم پیداست با توجه به روش های روانشناسی کودک برای رشد و پرورش خلاقیت کودک در نظر گرفته شده است.

کلاس تئاتر کودک

دوره آموزش تئاتر به کودکان، از سری کلاس های هنری مجموعه باغ آینه بوده و مختص رده سنی زیر ده سال و بالای سه سال می باشد. این دوره ها در دو گروه سنی مختلف برای کودکان برگزار می شود.
تمام سعی خود را کرده ایم تا با کمک مربی تئاتر کودک گامی در مسیر رشد و پرورش خلاقیت و استعداد کودکان برداریم.
کلاسی که با برگزاری آن استعداد و علاقه کودکان کشف شده و خصوصیاتی از جمله اعتماد به نفس و خلاقیت در آن ها پرورش داده می شود.

آموزش ساز به کودکان

برای رده سنی پایین کودکان آموزش ساز با بلز آغاز شده و کودکان با نت ها آشنا می شوند، تا در نتیجه با کمک آن بتوانند آموزش یک ساز را در ادامه و با توجه به علاقه و استعداد خود ادامه دهند.

داستان نویسی، قصه گویی و شاهنامه خوانی

کلاس هایی که در حوزه فرهنگی برای کودکان باغ آینه اختصاص داده شده است در برگیرنده: داستان نویسی، قصه گویی و شاهنامه خوانی می باشد.
هدف اصلی از برگزاری این دوره ها، پرورش و رشد کودک و بهبود و توسعه زمینه فرهنگی در کودکان بوده تا بواسطه ی آن زندگی آرام و آینده روشنی برایشان رقم بخورد.

کلاس هوش فضایی

پرورش هوش فضایی در سنین پایین تر، برای تقویت ریاضیات در دوران مدرسه موثر می باشد.این کلاس ها بر پایه روانشناسی کودک برگزار شده و در آن کودک با اشکال هندسی مختلف و تجسم سه بعدی اجسام آشنا می شود.
پرورش هوش فضایی در کودک باعث شده تا در آینده در حرفه ای که در آن مشغول به کار خواهد شد عملکرد بهتری داشته باشد.
با توجه به دانش مشاوره کودک، در کلاس هوش فضایی باغ آینه بازی های اکتشافی، ساخت و ساز، کاردستی هندسی، فعالیت های کلاژ و چیدن پازل انجام می شود.

دوره هنری فرهنگی شاهنامه خوانی کودک یکی از جذاب ترین کلاس های دوره کودک باغ آینه بوده که در آن لحظاتی شاد را برای فرزدانتان رقم خواهیم زد. این دوره در کلاس هایی برای دو رده سنی سه تا شش و شش تا ده سال دایر می باشد. دوره شاهنامه خوانی کودک برای آشنایی کودکان از سن پایین با داستان های جذاب شاهنامه بوده و در آن تمام آنچه را که یاد می گیرند، با زبانی مناسب سن و سالشان بیان می شود. کودکان دوستان جدیدی پیدا کرده و بسیاری از مهارت های حرکتی، کلامی و اجتماعی را خواهند آموخت. برای کسب اطلاعات دقیق از این دوره با مجموعه باغ آینه تماس حاصل نمایید.

شاهنامه خوانی کودک

n82856752-72228441