ejtemaei

هوش اجتماعی

esteghlal

استقلال طلبی

zehn

تکنیک های ذهنی

koftego

سخن وری

khalaghiat

پرورش خلاقیت

kargah

کارگاه والدین

کلاس های کودک برای سه رده سنی 1 تا 3 سال، 3 تا 6 سال و 6 تا 10 سال در مجموعه باغ آینه برای دوره های مختلف پرورشی، هنری و روانشناسی برگزار می شود. این تفکیک کلاس ها برای رده های سنی مختلف کودکان به جهت فراهم آوردن شرایط مناسب تر برای آموزش می باشد. از آنجاییکه رده سنی 1 تا 3 سال کلاس های کودک این مجموعه مربوط به کم سن و سالترین کودکان می باشد، بنابراین تنها شامل کارگاه های مادر و کودک خواهد بود.

 

کارگاه و کلاس های رده سنی 1 تا 3 سال

کارگاه مادر و کودک رده سنی 1 تا 3 سال

در یک فضای کاملا خانوادگی و دوستانه از کودکان در کنار دیگر کودکان و والدینشان خواسته می شود تا به انجام فعالیت مختلف بپردازند که بدین ترتیب تمام پنج حس شنوایی، بینایی، بویایی، چشایی و لامسه کودک درگیر انجام فعالیت ها خواهد شد.

در واقع این امر موجب خواهد شد تا کودکان خود و هر آنچه که در محیط اطرافشان وجود دارد را بهتر بشناسند.

کلاس های مادر و کودک به هیچ عنوان برای دریافت پاسخ از سوی کودک در ازای محتواهای آموزشی ارائه شده نبوده و تنها با هدف پروراندن استعداد و توانایی کودکان می باشد.

در کارگاه های مادر و کودک سعی بر آن است که بین بازی ها و توانایی های کودک هماهنگی ایجاد شود، که به موجب آن می توان به تاثیر بازی در رشد کودک نیز دست پیدا کرد.

در کلاس های مادر و کودک برای رده سنی 1 تا 3 سال به پرورش خلاقیت با توجه به توانایی های کودک، رشد کلامی و زبانی کودک، بهبود مهارت های حرکتی، تحریک حواس پنج گانه، آگاهی از روابط اجتماعی، تحریک و پرورش ارزش های اساسی همچون همدردی، شکیبایی، یاری و مهربانی در کودک و بسیاری موارد پرورشی دیگر پرداخته خواهد شد.

تمامی موارد اجرا شده در این کلاس ها با بهترین تکنیک ها با کمک روانشناسی با تجربه صورت می گیرد و نتایج فوق العاده ای برای کودکان و والدین رقم زده می شود.