دوره نقاشی در کرج

دوره آموزش نقاشی در کرج

مدرس : خانم شهره شصتی

تعداد ساعت دوره : هفته ای 3 ساعت

هزینه : تماس بگیرید

اطلاعات تماس

  موسسه باغ آینه یکی از مجموعه های فعال در سطح کرج است که کلاس های آموزش طراحی و نقاشی را برگزار می نماید. این دوره مناسب برای تمام علاقه مندان به نقاشی در هرسطحی از توانایی می باشد و برهمین اساس تمام اصول و مبانی پایه ای نقاشی در شاخه های مختلف آن به هنرجویان آموزش داده می شود. بنابراین با شرکت در دوره نقاشی باغ آینه می توانید از شیوه تخصصی آموزش نقاشی توسط اساتید حرفه ای مجموعه بهره مند شوید. تلاش اصلی اساتید ما در این دوره، کمک به پرورش خلاقیت و استعداد هنرجویان با تکیه بر تکنیک های مختلف نقاشی می باشد.

  برای تعریف نقاشی، این گونه گفته می شود که فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و در نتیجه آن اثری خلق می‌شود. نقاشی هنر منحصر به فردی بوده که با کمک آن می توان با دید متفاوتی به محیط پیرامون خود نگاه کرد و با کمک این وسعت دید، می توان قوه تخیل را گسترش داد. با دانستن اصول و پایه نقاشی، به دست آوردن وسعت دید گسترده، چاشنی خلاقیت و در نهایت استفاده درست از ابزار نقاشی می توانیم آن چه که در ذهنمان می گذرد را با زبان تصاویر به بیننده منتقل کنیم. نقاشی می تواند به تصویر کشیدن مناظر و پرتره باشد و یا تلفیقی از اندیشه و تخیلات ذهنی شخص باشد.

  انواع سبک های نقاشی با متریال های مختلف در دوره نقاشی باغ آینه برگزار شده و علاقه مندان عزیز می توانند در آن شرکت نمایند. انواع متد طراحی، نقاشی با مدادرنگی، آبرنگ، پاستل، مداد شمعی، رنگ روغن، رنگ آکرلیک و بسیاری موارد دیگر موضوعاتی هستند که با توجه به ذوق هنری متفاوت افراد مراجعه کننده به مجموعه ی باغ آینه، ارائه می شود. دوره نقاشی زیر نظر اساتید ماهر برای رده های سنی کودک و بزرگسال در سطوح مختلف مبتدی و پیشرفته عرضه می گردد.

  هنرجویان در هر سطحی که باشند می توانند از این کلاس ها بهره مند شده و برگزاری دوره ی نقاشی به صورت مرحله به مرحله و در سطوح مختلف آموزشی بوده که افراد با هر سطحی از توانایی و مهارت در نقاشی می توانند در آن ها شرکت نمایند. برای افراد مبتدی، آموزش به صورت گام به گام بوده تا در نهایت در پایان دوران آموزشی به مهارت کافی در شناخت و اجرای کار عملی دست پیدا نمایند.  برای افراد حرفه ای امکان تکمیل مهارت هایشان در رابطه با دانش نقاشی نیز فراهم شده است. علاوه بر در نظر گرفتن جنبه های آموزشی، تمام سعی خود را کرده ایم تا در این کلاس ها اوقات فراغت خوبی را نیز رقم بزنیم، تا هنرجویان در یک فضای مناسب با کمک آموزش اساتید خود به سطح مناسبی از یادگیری دست پیدا کنند.

  • شناخت اشکال هندسی و خطوط و چگونگی استفاده از آن ها در ساده سازی نقاشی
  • رنگ شناسی و آشنایی با نحوه استفاده درست از آن
  • شناخت ابزار های نقاشی و استفاده درست از آن ها
  • آموزش اولیه و مبانی طراحی و نقاشی
  • آموزش تکنیک های مختلف نقاشی

  باغ آینه کلیه فعالیت ها و خدمات خود در زمینه های مختلف را به منظور آموزش به بهترین نحو به هنرجویان مراجعه کننده خود ازائه می کند و یکی از اهداف اصلی ما در اینجا فراهم آوردن لحظات به یاد ماندنی برایشان می باشد.  هدف از برگزاری دوره نقاشی در باغ آینه نیز به همین منظور بوده، تا به هنرجویان خود بیاموزیم که چگونه با مشاهده درست، تشخیص رنگ ها و ترکیبشان بتوانند سوژه های مختلف را به زیبایی نقاشی کنند. خلاصه ای از شروع دوره کلاس های نقاشی برای گروه مبتدی را می توان به صورت “نحوه چیدن سوژه های بی جان، توجه به نورپردازی، تشخیص رنگ، ترکیب رنگ و استفاده از سایه ها” معرفی نمود. برای آشنایی با کلاس های نقاشی دوره بزرگسال و کودک مجموعه باغ آینه می توانید اطلاعات تکمیلی را با تماس با مجموعه دریافت نمایید.

  دوره نقاشی باغ آینه در تکنیک های مختلف زیر برای هنرجویان متقاضی کلاس های آموزشی را برگزار می نماید:

  پاستل گچی

  گوآش

  مداد رنگی

  سیاه قلم

  آبرنگ

  همچنین دوره های آموزشی به شکل تخصصی برای گروه های مختلف سنی کودک و بزرگسال چیده شده است. دوره نقاشی کودک  بر پایه رشد خلاقیت‌های ذهنی کودک و همچنین دانش روانشناسی، به طور ویژه و مناسب برای کودکان می باشد. برای اطلاع از زمان کلاس ها و نحوه نام نویسی با ما تماس بگیرید.