خلاقیت و رشد کودک

دوره خلاقیت و رشد کودک در کرج

مدرس : خانم نوشین مینایی فر

تعداد ساعت دوره : دو جلسه در هفته ( 1/5 ساعت)

هزینه : تماس بگیرید

اطلاعات تماس

  در دوره کودک باغ آینه کلاس های خلاقیت و رشد کودک، کلاس دقت- سرعت- تمرکز، مادر و کودک، نقاشی کودک، شاهنامه خوانی و بسیاری کلاس های دیگر در این شاخه مشاهده می شود. دور کودک باغ آینه به صورت تخصصی همراه با اساتید و مربی های تحصیل کرده و آموزش دیده در زمینه کودک فعال می باشد. دوره خلاقیت و رشد کودک باغ آینه به شکل تخصصی با استفاده از دانش های مرتبط روانشناسی کودک برای پرورش خلاقیت و رشد استعداد در کودکان بوده که برپایی آن با استفاده از بازی ها و سرگرمی های محبوب برای کودکان استوار است.

  دوره های کودک باغ آینه به صورت ویژه برای دو رده سنی سه تا شش و شش تا ده سال بوده و کلاس های دقت- سرعت- تمرکز، خلاقیت و رشد، و مادر و کودک تنها برای رده سنی سه تا شش سال برگزار می شود. هدف اصلی دوره های خلاقیت و رشد کودک باغ آینه افزایش توانایی های کودک برای حضور در فعالیت های مختلف، نقش پذیری، رشد ذهن و حواس پنجگانه، پرورش مهارت های فکری  و رشد تخیل در آن ها می باشد.

  خلاقیت از اساسی ترین توانایی های انسان به شمار می رود که نقش حیاتی را در بسیاری از جنبه های مختلف زندگی بازی می کند. از خصوصیت انسان های خلاق به این مسئله می توان اشاره کرد که این افراد در زندگی هایشان در برخورد با بسیاری از مسائل راه حل های موثر و متعدد بسیاری را می توانند ارائه دهند، و در نتیجه آن می توانند گام های محکمی را پیش به سوی پیروزی و موفقیت بردارند. همواره شاهد این رویه هستیم که والدین برای تحصیل خوب و سلامت جسمی فرزندانشان نهایت امکانات و توجه را قائل می شوند.

  اما چه تعداد از این والدین بر میزان خلاقیت کودکشان و پرورش خلاقیت در کودک خود متمرکز می باشند؟ مطمئنا می توان گفت که کودکان خلاق آینده روشن تری خواهند داشت. به عنوان والدین شما نیز با افزایش اطلاعاتتان درباره راه های پرورش خلاقیت کودک می توانید کودکی خلاق پرورش دهید. در این راه باغ آینه نیز با برپایی دوره خلاقیت و رشد کودک مجموعه نیز تمام تلاش خود را نموده است تا با استفاده از بهترین روش ها بتواند گام موثری را بردارد.

  روند دوره خلاقیت و رشد در باغ آینه بدین شکل می باشد که با مهیا نمودن ابزار مناسب و سرگرمی هایی از جمله: کاردستی، نقاشی، موسیقی، خمیر بازی و داستان سرایی به کودک کمک می نماییم تا به تخیلات خود پر و بال دهد. در کلاس های این دوره، قوانین بر عهده خود کودک بوده و می تواند سوال های بی پایانش را در هر زمینه پرسیده و پاسخ بشنود. در این کلاس مقایسه کردن کودکان ممنوع بوده و هیچ کودکی بر دیگری برتری نخواهد داشت. خلاقیت یك ویژگی هیجان‌انگیز است که هرچه زودتر و در سن پایین به آن پرداخته شود می تواند نتایج پر رنگ تری را در سنین بالاتر رقم بزند. بنابراین ما در دوره خلاقیت و رشد این امکان را به صورت هرچه بهتر برای فرزندانتان فراهم آورده ایم. والدینی که علاقمند به ثبت نام کودکانشان در دوره های تخصصی کودک هستند، می توانند با مجموعه تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

  ویژگی های دوره خلاقیت و رشد کودک باغ آینه :

  محیط مناسب

  مربیان حرفه ای

  تجربه چنین ساله