تصویری

دوره های تصویری: باغ آینه برای تکمیل کلاس های دوره ی هنری این مجموعه، برگزاری کلاس های عکاسی، فیلم برداری و گرافیک را نیز در کارنامه ی کاری خود گنجانده است. تمامی کلاس های هنری بسته به نوع مهارت هنرجویان آموزش داده شده، و برای رده های سنی مختلف  برگزار می شود.

دوره های تصویری مجموعه باغ آینه

دوره های مختلف عکاسی، فیلمبرداری و گرافیک قدم به قدم برای مبتدی تا پیشرفته با کمک متخصصین حرفه ای در مجموعه باغ آینه برگزار می شود.

شیوه های مختلف عکاسی و فیلمبرداری، آشنایی با تجهیزات و امکانات و کار با نرم افزارهای کاربردی گرافیک همگی مواردی هستند.

هنر های تصویریکه در کلاس های آموزشی باغ آینه توسط کارشناسان حرفه ای به شرکت کنندگان در این دوره ها آموزش داده می شود.

مجموعه ی باغ آینه بعنوان یکی از کاملترین موسسات فعال در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در کرج و کل استان البرز شناخته شده است

که کادر تیم هنری این مجموعه تمام تلاش خود را درارائه ی کاملترین دوره های هنری با توجه به علاقه و استعداد متقاضیان خود نموده است.

هر آنچه که مربوط به اصول و اساس عکاسی، فیلمبرداری و گرافیک می باشد را در کلاس های آموزشی مجموعه خواهید آموخت.

برای آگاهی از تمامی کلاس ها و سرفصل های آموزشی این موسسه، آشنایی با تمامی اساتید  و نحوه ی نام نویسی و ثبت نام در دوره ها با مجموعه تماس گرفته و از راهنمایی مشاورین مجموعه استفاده نمایید.

برای اطلاع از شماره های تماس و راه های ارتباطی مجموعه به قسمت ارتباط با ما سایت مراجعه نمایید.

کلاس عکاسی باغ آینه، دوره ای برای آموزش حرفه ای به صورت از صفر تا صد عکس برداری می باشد که برای علاقه مندان به این هنر در نظر گرفته شده است. در این دوره عکاسی سعی بر آن بوده تا هنرجویان هر آنچه که در رابطه با هنر عکاسی و عکسبرداری لازم است بدانند را بیاموزند. تمام تکنیک های لازم برای عکسبرداری پرتره، منظره، ورزشی، خبری، عکاسی عروسی و عکاسی هنری در این دوره ها آموزش داده می شود. علاوه بر تمام اصول و مبانی مربوط به عکاسی، نحوه نورپردازی درست و چگونگی استفاده درست از دوربین در فضاهای مختلف را نیز هنرجویان خواهند آموخت. در کلاس های دوره عکاسی باغ آینه افراد از مبتدی تا حرفه ای از نوجوان، جوان و بزرگسال می توانند در آن شرکت نمایند. برای اطلاعات بیشتر با مجموعه باغ آینه تماس بگیرید.

عکاسی

دوره آموزش عکاسی در کرج

یکی از دوره های هنری که در مجموعه باغ آینه در نظر گرفته شده، برگزاری کلاس تدوین است. در این دوره سعی بر آن شده تا علاوه بر آموزش تکنیک های تدوین، هنرجویان را با هنر تدوین و در نهایت این حرفه کاری به خوبی آشنا نماییم. آموزش به صورت تضمینی برای ورود به بازار کار بوده و در نهایت هنرجویان می توانند وارد بازار کار حرفه ای شوند. آموزش تدوین در دوره هنری باغ آینه با آموزش نرم افزار پریمیر همراه بوده که یکی از مهم ترین و تنها برنامه های کاربردی در این زمینه می باشد. تمام تکنیک های مربوط به پریمیر و هنر تدوین در این دوره به هنرجویان آموزش داده می شود تا در نهایت در سطح حرفه ای بتوانند به صورت مستقل در این زمینه فعالیت نمایند.

تدوین

دوره آموزش تدوین در کرج

آموزش نرم افزار فتوشاپ در دوره گرافیک مجموعه باغ آینه دایر بوده که هنرجویان عزیز برای نحوه نام نویسی و شرکت در این کلاس ها می توانند با ما در ارتباط باشد. دوره فتوشاپ مجموعه در برگیرنده ی مبانی مقدماتی و پیشرفته بوده؛ که هم مناسب برای ثبت نام عزیزانی می باشد که هیچ آشنایی با این نرم افزار ندارند، وهم برای کسانی که به دنبال تکمیل اطلاعات خود و رسیدن به سطح حرفه ای می باشند. باغ آینه به عنوان یک مجموعه هنری در کرج تمام تلاش خود را برای بهترین بودن در این حوزه نموده و در نهایت کل کوشش های این مجموعه به ثمره ای اثر بخش تبدیل شده است.

فتوشاپ

دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج

نرم افزار افترافکت یکی از بهترین و کاربردی ترین نرم افزارهای گرافیکی در ساخت موشن گرافیک و انیمیشن بوده که باغ آینه کلاس آموزش افترافکت را برای علاقمندان به هنر موشن گرافیک عرضه نموده است. در این دوره هنرجویان با تمام روش های ساخت موشن گرافیک آشنا شده و به خوبی بر روی کار با نرم افزار افتر افکت آشنایی پیدا می کنند. از مبانی مقدماتی تا سطح پیشرفته آموزش افترافکت، در دوره موشن گرافیک در اختیار هنرجویان قرار داده می شود تا پس از اتمام دوره بتوانند به راحتی در حوزه گرافیک فعالیت کرده و جذب بازار کار شوند.

موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک با افترافکت