تجسمی

گفتگو در زمینه های مختلف به صورت بحث های آزاد، که درخور فعالیت های فرهنگی مجموعه می باشد، باعث شده تا حال و هوایی دوستانه بین مراجعین و متخصصین مرتبط شکل بگیرد. در این گردهمایی ها مراجعین می توانند نظرات خود را آزادانه بیان نموده و در عین حال با نظرات و ایده های مختلف اطرافیان خود آشنا شوند.

برای هرچه جذابتر بودن این گردهمایی و ارتباط هرچه بیشتر با محیط، برخی از گردهمایی ها در محیط باز و در طبیعت برگزار خواهد شد.

تجسمیعملی شدن این امکان با توجه به شرایط و موضوع بحث ها بوده و برای همه ی موارد امکان پذیر نمی باشد.

عنوان در نظر گرفته شده برای گردهمایی ها در حوزه ی کتاب و کتابخوانی، فیلم  و بسیاری از مباحثی می باشد که با توجه به مسائل روز جامعه، بسیاری از جوانان و افراد عادی می توانند در آن شرکت نمایند.

نیاز به تخصص خاصی برای افراد شرکت کننده در این دوره ها نبوده  و افراد مختلف از نسلهای متفاوت از جمله نوجوانان، جوانان و بزرگسالان می توانند در آن شرکت نمایند.

در این جلسات می توانید ایده ها و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و از نظر و ایده ی آنها در رابطه با مسائل گوناگون آگاه شوید.

در مجموعه باغ آینه خواسته ایم تا لحظات شادی را با اعضای قدیمی و دوستان جدید خود ایجاد نماییم و این لحظات با کمک برپایی دوره ها و گردهمایی های باغ آینه به زیبایی رقم خورده است.

برای آشنایی با نحوه ی برگزاری گردهمایی ها و شرکت در آن می توانید به صورت حضوری و یا تلفنی با ما در تماس باشید.

تمام اطلاعات مربوط به گردهمایی های مجموعه از طریق مشاورین مجموعه در اختیار متقاضیان عزیز قرار می گیرد. برای دسترسی به این اطلاعات با ما تماس بگیرید.

برای آگاهی از راه های تماس مجموعه به قسمت ارتباط با ما سایت مراجعه نمایید.