امور مشاوره: مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده، مشاوه زوجین و مشاوره در مباحث مختلف روانشناسی مواردی هستند که مراجعین مجموعه باغ آینه می توانند از آن بهره مند شوند. مشاوره تحصیلی با دانش آموزان و والدین برای راهنمایی در رابطه با چگونگی مقابله دانش آموزان با استرس، انتخاب رشته، برنامه ریزی درسی و هر آنچه که دانش آموزان و والدین برای بهبود روند تحصیلی به آن احتیاج دارند، می باشد.

امور مشاوره در مجموعه باغ آینه

در کنار  امور مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان و والدین، مشاوره ی روانشناسی برای تقویت روحیه و کاهش اضطراب زیر نظر روانشناس مجموعه نیز ارائه می گردد.

تجربه ی موفقی که مجموعه ی باغ آینه در ارائه ی مشاوره ی تحصیلی خود داشته، این مجموعه را به انتخاب اول بسیاری از والدین و دانش آموزان مبدل نموده است.

امور مشاوره باغ آینهفعالیت مجموعه در امور مشاوره تنها مختص مشاوره تحصیلی نبوده، و بسیاری از مسائل مختلف روانشناسی، خانواده و زوجین با کمک روانشناسان خوب و مطرح کرج زیر نظر باغ آینه بر گزار می شود.

جلسات مشاوره ای در شرایطی کاملا آرام بین مراجعین و مشاورین صورت گرفته تا بتوان در اتمام جلسات به بهترین پاسخ در حل مسائل و مشکلات دست پیدا کرد.

از دیگر خدمات مرتبط با امور مشاوره ی باغ آینه به برگزاری همایش های روانشناسی می توان اشاره کرد که کاملترین مباحث روانشناسی را شامل می گردد.

مباحث مطرح شده در رابطه با امور مشاوره در این همایش ها شامل مواردی از جمله: شخصیت شناسی، خانواده، زوجین، اعتماد به نفس، تربیت و بسیاری از موارد دیگر می باشد.

مجموعه باغ آینه تنها نماینده ی آقای شهرام اسلامی در کرج بوده که توانسته امکان برگزاری همایش های شهرام اسلامی را برای اولین بار در کرج فراهم آورد.

برای آشنایی با مشاورین و روانشناسان مجموعه و تعیین وقت قبلی با ما تماس بگیرید.

برای آگاهی از اطلاعات تماس مجموعه به قسمت ارتباط با ما سایت مراجعه فرمایید.